produkteve

PËR NE

 • TUR (1)
 • TOUR (2)
 • TOUR (4)
 • TOUR (5)
 • TUR (6)
 • TUR (7)
 • TUR (8)

Prezantimi

Hebei Xinqi Pipeline Equipment Co., Ltd. u themelua në vitin 2001 dhe ndodhet në Zonën Industriale Hope New District, Mengcun Hui Autonome County, Cangzhou City, Provinca Hebei, e cila njihet si "Kryeqyteti i pajisjes së bërrylit në Kinë".Është një prodhues profesional i pajisjeve të tubave.Kompania ka forcë të fortë teknike, pajisje të plota të prodhimit dhe metoda të përsosura testimi.

 • -
  E themeluar në vitin 2001
 • -
  26 vjet eksperience
 • -+
  20 linja prodhimi të shakullave metalike
 • -
  98 punonjës

LAJME

 • montim tubash

  A dini për saldimin me prapanicë dhe lidhjet e saldimit me prapanicë?

  Saldimi me prapanicë është një metodë e zakonshme saldimi që përfshin ngrohjen e skajeve ose skajeve të dy pjesëve të punës (zakonisht metaleve) në një gjendje të shkrirë dhe më pas bashkimin e tyre me anë të presionit.Krahasuar me metodat e tjera të saldimit, saldimi në prapanicë zakonisht përdor presion për të formuar lidhjen, ndërsa nxehtësia përdoret ...

 • Dallimet dhe ngjashmëritë midis ASTM A153 dhe ASTM A123: Standardet e galvanizimit me zhytje të nxehtë

  Në industrinë e produkteve metalike, galvanizimi me zhytje të nxehtë është një proces i zakonshëm kundër korrozionit.ASTM A153 dhe ASTM A123 janë dy standarde kryesore që rregullojnë kërkesat dhe procedurat për galvanizimin me zhytje të nxehtë.Ky artikull do të prezantojë ngjashmëritë dhe ndryshimet midis këtyre dy standardeve për të ...